Prefabrykacja stali zbrojeniowej

Nasza specjalizacja to usługowa prefabrykacja stali zbrojeniowej. Będąc jednym z liderów lokalnego rynku produkcji prefabrykatów zbrojarskich ze stali z ponad 25-letnim doświadczeniem doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów oraz wyzwania stojące przed projektantami i wykonawcami obiektów budowlanych w XXI wieku.

Dzięki prefabrykowanej stali zbrojeniowej od Eleprod skrócisz czas, zminimalizujesz ryzyka i straty materiałowe oraz zoptymalizujesz koszty budowy. Prefabrykacja stali – to się opłaca!

 

Prefabrykacja stali

Co to jest stal prefabrykowana?

Prefabrykacja zbrojeń to profesjonalna usługa formowania stali do wykorzystania w budownictwie. Prefabrykaty są produkowane w nowoczesnej zbrojarni w oparciu o dostarczoną przez klienta specyfikację i dokumentację techniczną. Ponad to zbrojarnia oferuje prostowanie i przeciąganie drutu oraz pręty walcowane proste o dł. 6 mb.

W Eleprod stal prefabrykowana jest za pomocą niezwykle precyzyjnych maszyn i urządzeń. Prefabrykaty dostarczone na plac budowy są gotowe do montażu.

Wyprodukowane i profesjonalnie uformowane w zbrojarni elementy wzmacniające konstrukcję to najlepszy sposób na szybkie, trwałe i oszczędne wzmocnienie betonu, wylewek, ścian i stropów w obiektach mieszkalnych, komercyjnych, produkcyjnych czy użyteczności publicznej.

Zalety stali prefabrykowanej

Prefabrykaty stali zbrojeniowej ze zbrojarni Eleprod niosą ze sobą szereg korzyści, a ich zastosowanie w procesie budowlanym ma kilka niepodważalnych zalet:

⦿ Doskonała tolerancja prefabrykatów +/- 0,1 cm
⦿ Eliminacja strat materiałowych niemal do zera
⦿ Oszczędność czasu i minimalizacja kosztów
⦿ Realizacja małych zamówień dla klientów indywidualnych

prefabrykacja stali

Eleprod - Zbrojarnia

Zbrojarnia Eleprod zlokalizowana jest pod Krakowem – na Bysinie w Myślenicach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania telefonicznie jak i mailowo. Zadzwoń lub napisz do nas przez formularz kontaktowy. 

Proces prefabrykacji stali zbrojeniowej realizujemy w oparciu o nowoczesny park maszynowy, najlepsze gatunki atestowanych wyrobów hutniczych oraz profesjonalne procedury oparte o wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015 i Zakładową Kontrolę Produkcji.

Gwarantujemy krótkie terminy dostaw i bardzo konkurencyjne ceny prefabrykatów stali zbrojonej.

Na rynku gotowych wyrobów hutniczych, zbrojarstwa i prefabrykatów ze stali działamy nieprzerwanie od ponad 25 lat. Jesteśmy solidnym partnerem i niezawodnym dostawcą zbrojeń, zgrzewanych siatek zbrojeniowych, strzemion zbrojeniowych i innych wyrobów stalowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i małych, średnich oraz dużych firm budowlanych, deweloperskich i inżynieryjnych.

Formularz kontaktowy