Certyfikaty i atesty

Produkcją mat zbrojeniowych, siatek zbrojeniowych, zgrzewanych siatek stalowych, włókien stalowych i drutu wiązałkowego zajmujemy się już od 1997 roku.

Wieloletnie doświadczenie oraz gruntowna znajomość rynku budowlanego pozwalają nam oferować produkty w atrakcyjnych cenach przy zachowaniu stabilnie wysokiej jakości. Dzięki ciągłemu rozwojowi i inwestycjom w park maszynowy, zakład produkcyjny oraz załogę pracowniczą, zdobyliśmy wiele certyfikatów potwierdzających spełnianie stosownych norm prawa budowlanego przez nasze produkty stalowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zarówno sklepu jak i zbrojarni usługowo prefabrykującej stal. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i podpowiedzą rozwiązanie najlepsze dla Państwa.

Poniżej prezentujemy listę najważniejszych certyfikatów, aprobat technicznych, deklaracji właściwości i atestów znajdujących się w naszym posiadaniu, a które stanowią formalny dowód na najwyższe standardy jakościowe produkcji i przetwórstwa wyrobów ze stali.

Koszyk zakupowy